Гарантія

Гарантія 30 років на

фасадну систему СКАНРОК

Заява про гарантію

Виробник гарантує якість продукції, що поставляється, протягом 30 років. Гарантія, надана поза встановленим законом гарантійного терміну, надається у зв'язку з тим, що придбання продукту є довгостроковою інвестицією власника будівлі та значно збільшує вартість об'єкта нерухомості. Протягом гарантійного періоду виробник гарантує, що продукт не матиме наведених нижче недоліків на умовах, викладених нижче, і що при звичайному використанні за нормальних кліматичних умов він матиме властивості згідно з його обов'язковими технічними стандартами та загальнообов'язковими правовими нормами. Виробник добровільно бере на себе зобов'язання, які відповідають нормам Європейського Союзу. Відповідальність за дефекти протягом перших двох років від дати поставки продукту регулюється загальнообов'язковими законодавчими положеннями, особливо Законом 2099/2012 Coll., Цивільним кодексом зі змінами та Законом 634/1992 Рб. Про захист прав споживачів, якщо покупець споживач.


2

Зміст гарантії

1. Виробник, як доповнення до своїх договірних зобов'язань, постачає якісний продукт першокласної якості, гарантує якість продукції, що поставляється, на обмежений термін 30 років від дати поставки продукту за наступних умов. Ця гарантія може бути передана будь-яким іншим власникам нерухомості, на якій продукт був встановлений, за умови, що справжня гарантія та оригінальний чек (рахунок-фактура) передаються новому власнику власності та передаються виробнику, а права під цією гарантією передаються Новому власнику нерухомості.


2. Гарантія полягає в тому, що на час гарантії:


а) продукт зберігає власну структурну цілісність та зовнішній вигляд,

б) не знижує своїх властивостей під впливом морозу,

в) захищає власність від погодних коливань та виконує функцію активного захисту.

Умови та обсяг застосування гарантії

1. Ця гарантія стосується використання виробу під час реконструкцій та будівництва нових споруд.


2. Ця гарантія не поширюється на дефекти, що виникли внаслідок неправильного використання, використання несанкціонованих та незвичних будівельних процедур або будівельних процедур всупереч технічним стандартам, змін основ будівництва чи будівництва загалом чи його частини, використання у суперечності з інструкцією з монтажу всупереч рекомендаціям виробника. Крім того, ця гарантія не поширюється на дефекти, заподіяні вандалізмом, аварією, землетрусом, повінню, вибухом, пожежею, ударом сторонніх тіл, кислотними дощами, не характерними арктичними морозами, неправильним транспортуванням або зберіганням, а також з будь-яких інших причин, на які виробник не міг вплинути.


3. Гарантія припиняється, якщо власник майна не дозволяє виробнику або особам, призначеним ним, проводити аналіз продукції та випробування.


4. Гарантія поширюється на такі умови:


а) монтаж фасадної системи здійснюється суб'єктом, службовці якого пройшли підготовку виробником за способом встановлення системи SCANROC;

б) на момент виконання монтажу сертифікат проходження навчання був дійсним;

в) монтажник фасадної системи SCANROC надав виробнику належним чином виконаний план монтажу та інспекції фасаду SCANROC.


5. У разі виникнення дефекту на поставленому виробі протягом перших двох років з моменту його поставки виробник зобов'язаний у разі обґрунтування претензії, доставити новий продукт безкоштовно або надати знижку на ціну справедливо заявленої частини продукту. Доставка нового продукту означає заміну певної несправної частини фасадної системи на нову, а чи не заміну всієї поставленої фасадної системи.


6. Починаючи з третього року гарантії, у разі виникнення обґрунтованого дефекту, виробник зобов'язаний доставити на заміну дефектного продукту або його частини новий продукт або його частину або надати фінансову компенсацію в наступній сумі, встановленої у відсотках від початкової ціни придбання:


Модель розрахунків на тридцять років:


● на третій рік гарантії - 80% від початкової ціни придбання з урахуванням ПДВ,

● на п'ятий рік гарантії - 70% від початкової ціни покупки з урахуванням ПДВ,

● на десятий рік гарантії - 50% від початкової ціни придбання з урахуванням ПДВ,

● на двадцятий рік гарантії - 20% від початкової ціни придбання з урахуванням ПДВ,

● на тридцятий рік гарантії - 5% від початкової ціни придбання з урахуванням ПДВ.


7. Ця гарантія не зобов'язує виробника оплачувати будь-які витрати або збитки, понесені у зв'язку з її застосуванням, та юридично не підлягає виконанню.


8. Ця гарантія дійсна лише у випадку, якщо суб'єкт, що встановлює фасадну систему для кінцевого споживача, оплачує своєчасно всі свої зобов'язання перед виробником.


9. На користь кінцевого споживача виробник має право вимагати від суб'єкта, що встановлює фасадну систему, надання документа, що підтверджує сертифікацію виробника та відсутність зобов'язань перед виробником.


10. Ця гарантія надається безкоштовно і не входить у вартість придбання товару.


11. Видаючи цей гарантійний сертифікат, виробник підтверджує, що умови, викладені у цьому гарантійному сертифікаті, були виконані.